INNE KLIPY

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW, FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Paweł Kamiński tel. 513 107 718, biuro@fotoifilm.pl 

 

fotografia ślubna foto plener wideofilmowanie foto dzieci foto glamour foto studio kontakt blog info glowna

Inne klipy


Poniżej częsc klipow innych niż wesele. Niestety narazie tylko w formacie SD dosc stare filmy ze wzgledu na brak czasu na uzupelnienie klipow na stronie. Ale mam nadzieje, że niedlugo sie poprawimy i wkoncu cos aktualnego wstawimy:)Filmy komunijne czy studniowkowe, realizujemy za pomoca jednej, lub paru kamer lub lustrzanek w zaleznosci od ilosci uczniow.Zamawiający ma możliwość dokonania wyboru kamery: - pomiędzy klasyczną, dającą standardową rozdzielczość obrazu oraz proporcje obrazu 4:3 czyli tradycyjne DVD, - kamerą cyfrową HD - wysokiej rozdzielczości (format obrazu 16:9), z której obraz ma zdecydowanie lepszą jakość i lepiej prezentuje się na nowych, dużych telewizorach. - systemem DSLR co daje efekt kinowy dzięki wymiennej optyce, i jakości jaki daje ten sprzęt.Sposób w jaki zostanie nakręcony i zmontowany film zależy od gustów i Waszych upodoba.Warto zwrócić uwagę aby kamerzysta i fotograf nie wchodzili sobie nawzajem w kadr , przeszkadza to w wykonaniu prawidłowego materiału video jak tez uchwycenia przez fotografa tych niepowtarzalnych chwil. Dlatego warto aby kamerzysta i fotograf pochodzili z tej samej firmy, w takim wypadku doskonale oni ze sobą współdziałają tworząc na wysokim poziomie materiał filmowy i fotograficzny.Zapraszamy do obejrzenia przykładowych materiałów ślubnych.


Zapraszamy również www.facebook.com/fotoifilm dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco śledzić zdjęcia i filmy które się tam pojawią.

Asia i Tomek "Podzikowania dla rodziców" from FOTOIFILM.

Michalina i Damian I FOTOIFILM.PL from FOTOIFILM.

Pierwszy taniec Kasi i Sebastiana from FOTOIFILM.

Zwiastun // Studniówka ZSP nr 1 Krasnystaw from FOTOIFILM .

Podzikowania dla rodziców Joanna i Pawe from FOTOIFILM.FOTOiFILM Paweł Kamiński, ul. Graniczna 37, 22-300 Krasnystaw, Obszar działania: Lublin, tel. 513 107 718,