OFERTA

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW, FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Paweł Kamiński tel. 513 107 718, biuro@fotoifilm.pl 

 

fotografia ślubna foto plener wideofilmowanie foto dzieci foto glamour foto studio kontakt blog info glowna
 

OFERTA

W celu zapewnienia kompleksowej obslugi nasza firma nawiązala wspólpracę z fotografem Krzysztofem Laszczykiem http://lublin-fotografia-slubna.pl/ Priorytetem wspólpracy na plaszczyznie ukladu partnerskiego, jest podniesienie jakości świadczonych uslug w kompleksowym wydaniu, jednak tworzonym przez dwie niezalene firmy wyspecjalizowane w swoich dziedzinach. Mamy nadzieję sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY ZE ŚLUBU I WESELA

W trakcie reportażu ślubnego wykonujemy okolo 1000-2000 zdjęc z tego wybierane jest 100 zdjęc, następnie zostają one starannie przygotowane a także wykonane zostają odbitki formatu 13x18 cm, lub 15x21 oczywiscie w albumie. Niewykorzystane zdjęcia także przekazujemy w pełnej rozdzielczości , także można wykonać inna liczbe odbitek. Ponieważ posiadamy rózne wzory albumów dlatego zachęcamy do dokonania wyboru. Dodatkowo do kazdego reportażu jest dolaczana plyta DVD z WiedeoAlbumem w jakosci FULLHD.

 

PLENER

Najlepiej wykonać kilka dni po ślubie, miejsca sesji zdjęciowe są do uzgodnienia, zazwyczaj jest to architektura wnętrza oraz krajobraz,Doskonale się nadają do tego stare miasto Lublina, Zamościa także Kozłówka, Kazimierz. Szczególnie polecam Roztocze wraz z jego urokliwymi wzgórzami lasami i wodospadami. 0dbitki są w formacie 21x30 cm w albumie, znajduje się w nim 30 lub 50 zdjęc tego formatu, zdjęcia plenerowe także mozna prezentować w formie fotoksiązki , liczba zdjęć około 50, inne zdjęcia plenerowe także można otrzymac na płycie w pełnej rozdzielczości

 

STUDIO

Fotografia studyjna daje nam duzą swobodę, uniezależnia od pogody oraz pory dnia, nie ma tu możliwości zabrudzenia lub zamoczenia sukni ślubnej .Ponadto daje poczucie prywatności z dala od innych ludzi

 

WIDEOFILMOWANIE

Każdy film jest dopasowywany indywidualnie pod Parę Młodą. Jako, że każdy ma inny gust nie stosujemy standardów, utartych szablonów, schematów. Długość filmu czy styl w jakim jest kręcony film oraz to co ma się znaleźć na filmie (np. wywiady, plener narzeczeński czy rónego rodzaju teledyski) ustalamy dopiero kiedy poznamy Wasze upodobania i oczekiwania.

Oprócz tego sami decydujecie w jakim formacie dostaniecie gotowy film. Czy to będzie film DVD w formacie 4:3 czy film HD w formacie 16:9 a może system DSLR gdzie dwóch operatorów filmuje lustrzankami. Przy czym przy systemie DSLR dochodzi dodatkowo zewnętrzny rejestrator dźwięków a także stedicam.

Przeważnie reportaż filmowy rozpoczyna się od przygotowań Panny Młodej a kończy około godziny 2 nastepnego dnia, oczywiście uwzględniamy inne wymagania.
Nie chcemy aby materiał filmowy być nudnym monotonnym reportażem który raz lub dwa się obejrzy a potem latami leży zapomniany w szufladzie

Ceny są do uzgodnienia indywidualnie, zależą one od wielu czynników , ustalamy je w zależności od wymagań i poziomu jaki nasi klienci sobie życzą,najlepiej jest sie spotkać i obejrzeć materiał fotograficzny i filmowy. 

 

 
FOTOiFILM Paweł Kamiński, ul. Graniczna 37, 22-300 Krasnystaw, Obszar działania: Lublin, tel. 513 107 718,