WIDEOFILMOWANIE SD

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW, FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Paweł Kamiński tel. 513 107 718, biuro@fotoifilm.pl 

 

fotografia ślubna foto plener wideofilmowanie foto dzieci foto glamour foto studio kontakt blog info glowna

Wideofilmowanie SD (inaczej DVD)


 

Każde wideofilmowanie jest traktowane indywidualnie co pozwala stworzyć film który realnie odzwierciedla panująca atmosferę.
Będzie zawierał wszystko to na czym Wam najbardziej zależy.

Istnieje możliwość Waszego uczestnictwa w procesie montażu.

 

Zmontowany materiał filmowy trwa od 1 godz 10 min. do ok. 3 godz. 40 minut w zależności od tego czego oczekujecie i znajduje się na 3 płytach DVD lub Blu Ray w pudełku z indywidualnym nadrukiem (3 kopie). Nagranie zawiera też dynamiczne teledyski, czołówkę, skrót i ewentualnie zdjęcia .

Zamawiający ma możliwość dokonania wyboru kamery: - pomiędzy klasyczną, dającą standardową rozdzielczość obrazu oraz proporcje obrazu 4:3 czyli tradycyjne DVD, - kamerą cyfrową HD - wysokiej rozdzielczości (format obrazu 16:9), z której obraz ma zdecydowanie lepszą jakość i lepiej prezentuje się na nowych, dużych telewizorach. - systemem DSLR co daje efekt kinowy dzięki wymiennej optyce, i jakości jaki daje ten sprzęt.

Z technologii DSLR skorzystali do tej pory m.in. wytwórnia Lucas Film, telewizja FOX czy CBS, twórcy popularnych w Polsce seriali: "Dr. House", "CSI Kryminalne zagadki Miami" czy "24 godziny", a nawet Darren Aronofsky w Oscarowym "Czarnym Łabędziu". Po technologię DSLR sięga też znana z wysokich standardów brytyjska telewizja BBC.

Doświadczony kamerzysta


Sposób w jaki zostanie nakręcony i zmontowany film zależy od gustów i upodobań Młodej Pary. Nie ma jednego utartego schematu który jest powielany za każdym razem. Każda para jest inna więc i film musi być inny. Dlatego tak ważne jest poznanie Waszych gustów i upodobań, aby móc dopasować film do Waszych oczekiwań. Dodatkowo, jest możliwość wyboru, jednego czy dwóch kamerzystów, dodatkowego rejestratora dźwięku, czy specjalnego urządzenia dzięki któremu uzyskujemy płynne ujęcia tak jak to można zaobserwować oglądając filmy czy seriale w TV.

Warto zwrócić uwagę aby kamerzysta i fotograf nie wchodzili sobie nawzajem w kadr , przeszkadza to w wykonaniu prawidłowego materiału video jak tez uchwycenia przez fotografa tych niepowtarzalnych chwil. Dlatego warto aby kamerzysta i fotograf pochodzili z tej samej firmy, w takim wypadku doskonale oni ze sobą współdziałają tworząc na wysokim poziomie materiał filmowy i fotograficzny.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych materiałów ślubnych.

Zapraszamy również www.facebook.com/fotoifilm dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco śledzić zdjęcia i filmy które się tam pojawią.
 

 

 

 

   
 
FOTOiFILM Paweł Kamiński, ul. Graniczna 37, 22-300 Krasnystaw, Obszar działania: Lublin, tel. 513 107 718,